Car Wash Kurasz, 41-400 Mysłowice, ul. Mikołowska 31
tel: 032 762 46 46 | kom: 603 165 990 lub 609 934 008
picture picture picture picture
promocje

Usługi

Myjnia Car Wash oferuje ręczne mycie samochodów. W czasie mycia korzystamy z wysokiej jakości urządzeń firmy Karcher, przy czym używamy wyłącznie środków firmy SONAX. Wykonując usługę dbamy o każdy szczegół i dla tego za każdym razem auta wyjeżdżają od nas czyste a nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Myjnia Car Wash oferuje także pranie tapicerki samochodowej. Pranie tapicerki wykonujemy profesjonalnym urządzeniem firmy Karcher, używając do tego celu środków wysokiej jakości firmy SONAX, bezpiecznych dla każdego rodzaju materiałów, pozostawiających po sobie przyjemny zapach czystości i świeżości. Środki jakich używamy są całkowicie bezpieczne.
Proces prania tapicerki polega na spryskiwaniu i równoczesnym odsysaniem roztworu wody i środka czyszczącego. Środek ten jest rozpylany na zabrudzoną powierzchnie, rozpuszcza brud, który jest w 100% usuwany z zabrudzonej powierzchni w trakcie odsysania, pozostawiając te powierzchnie lekko wilgotną.

Myjnia Car Wash zajmuje się również profesjonalnym czyszczeniem i konserwowaniem tapicerki skórzanej. Tapicerki te czyścimy środkami firm SONAX i KENOTEK.

Myjnia Car Wash specjalizuje się w ręcznym czyszczeniu i konserwacji lakieru. Częste mycie samochodów w automatycznych i bezdotykowych myjniach przyspiesza proces matowienia lakieru. Z tego powodu lakier musi być stale zabezpieczany. Mamy w naszej ofercie różne woski oraz pasty firmy SONAX, które dobieramy odpowiednio do lakieru.

Car Wash Kurasz

Jesteśmy na rynku od 1989 r. Oferujemy usługi transportowe, stację LPG oraz ręczną auto myjnię. Cechuje nas profesjonalizm oraz bardzo dobre ceny.

Zapraszamy! | Zespół Car Wash Kurasz